Soutěž o vstup na červnový Aerodrome festival (ukončeno)

Fred Durst z Limp Bizkit | Zdroj: facebook.com

Pražský festival Aerodrome přiveze v červnu a červenci porci rockové muziky, jaká tu ještě nebyla. V prvním termínu, který se odehraje 17. června, vystoupí v Holešovicích Limp Bizkit, Avenged Sevenfold, Rob Zombie, Powerman 5000 a tuzemští Hentai Corporation. Vyhrajte v naší soutěži vstupenku!

Letos proběhne už druhý ročník festivalu Aerodrome, který pořádají agentury Nova Music a Dolphin Touring. Tentokrát bude mít akce na holešovickém výstavišti oproti minulému roku hned dvě části – červnovou a červencovou – na nichž vystoupí velká jména rockové hudby. V první části, která proběhne v úterý 17. června, zahraje hned pět kapel. 

Limp Bizkit, formace slavná napříč žánry, vznikla už před dvaceti lety. Mezi její nejznámější hity patří třeba Break Stuff, Nookie nebo cover skladby od The Who Behind Blue Eyes. Avenged Sevenfold je označována za jednu z klíčových skupin nové vlny amerického heavy metalu. Jejich vystoupením se tak splní sen tisíců českých fanoušků. Na Aerodrome festivalu vystoupí také nepřehlédnutelný americký rocker a zpěvák Rob Zombie, který je zároveň uznávaným režisérem, například díky hororovému snímku Halloween. Spolu s Robem se na festivalu představí také kapela jeho bratra, Powerman 5000. Místo zrušeného vystoupení Megadeth vybrali organizátoři tuzemské trash-rock’n’rollové Hentai Corporation.

Vyhrajte v naší soutěži lístek na červnovou edici Aerodrome festivalu, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo AERODROME – ČERVEN. Soutěž o vstup probíhá od středy 4. do středy 11. června 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje debutová deska Limp Bizkit?

a) Three Dollar Bill, Y’all$

b) Results May Vary

c) Significant Other


Napište komentář