Soutěž o dvě vstupenky na koncert Daughtry v Roxy (ukončeno)

Daughtry | Zdroj: Oficiální stránky kapely

Do hudební historie se američtí rockeři Daughtry zapsali hned při vydání svého debutového alba, které se v USA stalo nejprodávanější deskou roku, s druhou nahrávkou tento nevídaný úspěch zopakovali. V neděli 16. března přivezou do pražského klubu Roxy studiovou novinku Baptized. Vyhrajte v naší soutěži 1×2 vstupenky a buďte při tom!

Muzikant Chris Daughtry se do povědomí dostal účastí v pěvecké soutěži American idol. Navzdory tomu, že nezvítězil, si založil kapelu, která nese jeho příjmení. Ta se se svým debutem vypořádala nejlépe, jak mohla, a proto se ze stejnojmenné desky stala téměř okamžitě jednička na americkém trhu. Že to nebyla náhoda, potvrdilo hned album následující, na kterém mají zásluhu autorskou spoluprací také Chad Kroeger z Nickelback nebo Ben Moody z Evenescence. Deska s názvem Leave This Town byla v USA opět nejprodávanějším albem roku. Předposlední počin, Break The Spell, doplňuje řadu úspěchů. Evidentně si touto trojicí nastavili laťku opravdu vysoko, nebylo tedy žádným překvapením, když v lednu loňského roku vydali novinku Baptized, která tvorbu Daughtry rozhodně nezostuzuje.

Vyhrajte v naší soutěži 1×2 vstupenky na koncert, který proběhne 16. března v pražském klubu Roxy, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Daughtry. Soutěž o vstupenky probíhá od pátku 7. do pátku 14. března 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Ve kterém roce vyšla debutová deska s názvem Daughtry?

a) 2002

b) 2006

c) 2010


Napište komentář