Soutěž o vstupenky na koncert Thirty Seconds To Mars (ukončeno)

Jared Leto | Zdroj: facebook.com

Poslední červnový den bude v pražské Tipsport areně patřit Thirty Seconds To Mars, americké kapele kolem zpěváka a herce Jareda Leta. Trojice přijede podpořit své aktuální album Love, Lust, Faith and Dreams. Vy můžete být u toho, nabízíme 2×2 vstupenky.

Skupinu Thirty Seconds To Mars založil před šestnácti lety v Los Angeles hollywoodský herec Jared Leto se svým starším bráchou Shannonem jako takový malý rodinný projekt. Během několika let se z docela nevinné zábavy stala rocková ikona, která v dnešní době stojí po boku největších amerických hudebních hvězd. Včetně již zmíněné loňské novinky Love, Lust, Faith and Dreams, kterou spolu s Jaredem produkoval pětinásobný držitel Grammy Steve Lillywhite, vydali 30 STM do dnešního dne čtyři studiová alba, kterých se prodalo přes 10 miliónů kusů a za která kapela získala bezpočet ocenění. Přes 300 koncertů odehraných za dva roky jim navíc přineslo zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejdelší turné rockové kapely. Nemalou zásluhu na řadě ocenění a celosvětové popularitě skupiny nesou také velkolepé videoklipy v režii Jareda Leta, který je také skvělým hercem. Jeho talentované ručičky mu naposledy vynesly sošku Oscara za roli transsexuála Rayona ve snímku Klub poslední naděje (Dallas Buyers Club).

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na stání na koncert Thirty Seconds To Mars, který se odehraje v pondělí 30. června v pražské Tipsport areně. Odpovězte na jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo 30 STM. Soutěž o vstupenky probíhá od soboty 14. června do soboty 21. června 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje debutový singl Thirty Seconds To Mars?

a) Attack

b) Capricorn (A Brand New Name)

c) The Kill


Napište komentář