Už zítra vystoupí Zakk Wylde s Black Label Society v Roxy

Zakk Wylde | Zdroj: facebook.com

V pondělí 16. června dorazí do pražského klubu Roxy americký kytarista Zakk Wylde s kapelou Black Label Society. Startuje v půl deváté.

Mistr v oboru, kytarista, bývalý druh Ozzyho Osbourna a současný člen kapely Black Label Society, Zakk Wylde, přijede už zítra do pražského klubu Roxy. Fanoušci heavy metalu se tak dočkají jedné ze žijících kytarových legend a jeho družiny. Kapela Black Label Society mimo jiné představí nejnovější album Catacombs of the Black Vatican, které vyšlo letos na jaře a sklidilo poměrně velký úspěch.

Zítra tak půjde možná o jeden z nejnadupanějších klubových koncertů letošního roku. Ti, co ještě váhají, by si měli pospíšit. Vstupenky ještě jsou, ale už jen pár kousků. Pokud nebude koncert vyprodán, půjdou vstupenky zajistit i na místě před akcí. Na to ale raději nespoléhejte. Otevření klubu je v 19 hodin a start v půl deváté. Předpokládaný konec pak v deset.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.