SOUTĚŽ: Vyhraj s námi debutové album “Cizí byty” kapely Brixtn (ukončeno)

Brixtn | Foto: Marek Klenotič

Kapela Brixtn před pár dny vydala debutové album Cizí byty. Desce dominuje zábavná žánrová pestrost a originálně pojatá elektronika. Ta spolu s mainstreamovou strukturou písní tvoří osobitý zvuk Brixtn. Pro 3 z vás  máme připraveno fyzické CD.

Album Cizí byty kapely Brixtn obsahuje deset skladeb a název dává vědět, že inspirací příběhů pro jednotlivé písně byly zážitky v různých cizích bytech. Album v sobě nejčastěji opakuje téma všemožných pochyb a váhání nad správností rozhodnutí, se kterými se musí člověk vypořádat.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Brixtn aneb Nový indie-electro objev roku 2017

Brixtn album nahrávali a mixovali ve svém domácím studiu, o mastering se postaralo londýnské studio Fluidmastering. „Paradoxně nám dost pomohla koncertní pauza způsobená současnou situací, protože jsme byli pořád zavření doma ve studiu a měli hodně času na dokončení alba. Teď už je album hotový a vydaný, tak to na nás postupně začíná doléhat. Nemůžeme se dočkat, až budeme moct album představit na koncertech,“ komentují vznik desky Brixtn.

Chceš vyhrát debutové CD Cizí byty? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pátek 2. dubna 2021 v 18:00 a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář