Vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky na vítání léta na Špilberku s kapelou Jelen (ukončeno)

Jelen - Krnov 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Po loňském vítání léta s kapelou Mig 21 letos Fléda chystá program s kapelou Jelen, a to už 8. června na nádvoří hradu Špilberk. Vy nyní máte možnost vyhrát s námi vstupenky!

„Živé hraní je pro nás největší radostí. Je pro nás čest být součástí hudebních festivalů a užít si neopakovatelnou atmosféru venkovních koncertů, na které se po zimě vždy těšíme. Odměnou jsou pak pro nás naše samostatné koncerty. Doufáme, že by z koncertů Pod širým nebem mohla vzniknout milá tradice, kdy společně s našimi přáteli oslavíme začátek léta,“ říká Jindra Polák, frontman kapely Jelen.

Jeleny pod širým nebem na Špilberku 8. června doprovodí zpěvačka Kateřina Marie Tichá a jako zvláštní host vystoupí David Stypka s kapelou Bandjeez. Ten před pár dny vydal novou desku neboj. ve spolupráci s Martinem Ledvinou.

Dvě vstupenky můžeš vyhrát, staneš-li se fanouškem naší facebookové stránky a správně odpovíš na následující otázku:

Které z následujících skladeb jsou součástí aktuální desky Vlčí srdce kapely Jelen?

a) Tunel, Slunovrat, Jelen
b) Magdaléna, Pohanská, Ikaros
c) To světlo jsi ty, Klidná jako voda, Jehnědy

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Jelen“ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pátek 26. května ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář