Vyhrajte 2×2 vstupenky na koncert Passengera v SaSaZu (ukončeno)

Passenger | Foto: facebook.com/PassengerOfficial

Britský folkový zpěvák Michael Rosenberg alias Passenger navštíví poprvé Českou republiku a 16. října se představí v pražském klubu SaSaZu i s aktuální deskou s názvem Whispers. Vyhrajte s námi 2×2 vstupenky.

Mike Rosenberg, pro zbytek světa známý jako Passenger a autor hořkosladkého hitu Let Her Go, není v hudební branži žádný nováček. Za celých deset let působení se svou kapelou má za sebou stovky odehraných koncertů po evropských klubech a na kontě již pět alb. To šesté, s názvem Whispers, vyšlo letos v červnu a odneslo si spoustu pozitivních recenzí. Z původního čtyř či pětičlenného bandu nakonec zůstal Mike se svým nezaměnitelným jemným hlasem jako sólový zpěvák s doprovodnou kapelou. A pak to přišlo, léto 2012 a s ním obrovský boom v podobě písně Let Her Go, která se okamžitě vyšplhala na první místa žebříčků celkem šestnácti zemí, včetně České republiky. Za tu si dokonce vysloužil nominaci na cenu Brit Awards pro singl roku 2013.

Předskakovat bude nadějná kanadská formace The Once. Ta byla za svou směs vlastních písní s lidovou tvorbou jmenována kanadským Umělcem roku a nominována na cenu Nejlepší tradiční album roku.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert Passengera, který proběhne 16. října v pražském SaSaZu, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje deska kapely Passenger, v níž Rosenberg působil do roku 2009?

a) Flight of the Crow

b) Wide Eyes Blind Love

c) Wicked Man’s Rest 

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Passenger. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 6. do neděle 12. října 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář