Vyhrajte jedno ze šesti DVD se záznamem velkého koncertu Mňágy a Žďorp (ukončeno)

Mňága a Žďorp | Zdroj: facebook.com

Kapela Mňága a Žďorp koncertovala při příležitosti 25. výročí vzniku skupiny v listopadu minulého roku ve Velkém sále pražské Lucerny. Letos v září z tohoto vyprodaného koncertu vydala záznam na DVD s názvem Dáreček live! Užijte si Mňágu i vy.

Moravská formace Mňága a Žďorp oslavila své čtvrtstoletí velkolepým koncertem v Lucerně, z něhož pochází i DVD s necelou třicítkou písní, jež spatřilo světlo světa 9. září tohoto roku. Záznam obsahuje kromě celého koncertu, během něhož se na pódiu vystřídalo mnoho interpretů české hudební scény, též různé pohledy do zákulisí. ,,Kdyby nám v dubnu 1987, kdy jsme Mňágu zakládali, někdo řekl, že se o čtvrt století později sejdeme všichni na pódiu vyprodané pražské Lucerny, asi bychom poněkud zapochybovali o zdravém rozumu nositele tohoto názoru. Pro mě osobně tohle setkání s kamarády po letech bylo stejně skvělé, jako zahrát si a zazpívat si s tak úžasnými a talentovanými hudebníky, jako jsou Richard Krajčo, Franta Černý, Milan Cais, Matěj Ruppert, Kato, Michal Hrůza a další,” říká frontman kapely Petr Fiala.

Vy máte nyní možnost vyhrát jedno ze šesti DVD Dáreček live!, které jsme si pro vás připravili, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Z kterého českého města pochází kapela Mňága a Žďorp?

a) Vsetín

b) Valašské Meziříčí

c) Velké Meziříčí

Své odpovědi zasílejte na e-mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo DVD Mňága a též telefonní kontakt. Soutěž o DVD Dáreček live! probíhá od 22. října do 29. října 2013.


Napište komentář