Vyhrajte poukaz na Supraphonline.cz – G2 Acoustic Stage od Divokýho Billa (ukončeno)

Divokej Bill | Zdroj: Supraphon

Ač má úvalská parta Divokej Bill na svém kontě už dvě živá alba, na konci září se její fanoušci dočkali vůbec prvního záznamu koncertu v ryze akustickém provedení. Ten vydal Supraphon ve spolupráci s hudební stanicí Óčko a, jak už název G2 Acoustic Stage napovídá, objeví se na něm záznam z loňského koncertu v pražském Retro Music Hall, který proběhl v rámci koncertní série Óčka G2 Acoustic Stage. Soutěžte s námi o tři poukazy na Suprophonline.cz.

Album obsahuje celkem 17 písní napříč celou tvorbou kapely. Speciální úprava kromě netradiční akustické verze zahrnuje hostování Václava Matase, doplnění o basu Rafana z Queens of Everything a dudy Vojty Kaliny z Pipes and Pints. ,,Vzniklo to na popud hudební stanice Óčko, kteří chtěli nějakého hosta a jelikož jsme vždy chtěli do kapely dudy, tak jsme zavolali Vojtovi, jestli si s náma nezkusí zahrát nějakou pecku a vyšlo to. Do toho přišel Jurda s tím, že přijede na zkoušku i Rafan, který udělal ze dvou našich písniček svým specifickým stylem hraní pořádný rokenroll,” komentuje kapela výběr speciálních hostů, se kterými natočila písně Na Západ a Stromy.

Ačkoliv koncertování touto formou, tedy s využitím některých jiných hudebních nástrojů a bez výrazné podpory elektroniky, už mají kluci párkrát za sebou, stejně se na koncert vždy pečlivě připravují. Na loňské vystoupení, ze kterého nahrávka vznikla, se chystali celý měsíc. Stejně precizní příprava se očekává i před podzimním Akustickým turné.

Vyhrát můžete prostým způsobem. Zodpovězte jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo G2 – Divokej Bill. Soutěž tři poukazy probíhá od neděle 19. do neděle 26. října 2014. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu.

Jak se jmenuje první deska kapely Divokej Bill?

a) Mezi nima

b) 15

c) Propustka do pekel


Napište komentář