Zapařte si se Skyline v Brně, máme pro vás vstupenky (ukončeno)

Skyline | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Po perném festivalovém létě se česká kapela Skyline vydává na klubovou šňůru, ve které nechybí ani brněnská Fléda. Vyhrajte 2 x 2 vstupenky a užijte si koncert á la entry free.

Skyline patří k tomu nejlepšímu, co současná česká taneční scéna nabízí. S jejich posledním počinem, nazvaným Jungle, vyráží po tuzemských klubech, kde fanouškům namíchá divoký koktejl drum’n’bass, old school jungle a future house.

Že jsou Skyline především koncertní kapelou ví takřka všichni, kdo je alespoň jedenkrát zažil live. Pro dva z našich čtenářů se tato možnost nabízí navíc zcela zdarma, když budou mít štěstí v naší soutěži. Pokud máte chuť vyrazit na skvělý koncert 19. října na Flédu, zkuste odpovědět na naši soutěžní otázku. Podmínkou účasti v soutěži je být fanouškem naší facebookové stránky.

Jak dlouho už Skyline baví své fanoušky?

a) 20 let
b) 25 let
c) 30 let

Své odpovědi zašlete na adresu soutěž@monstermusic.cz, přidejte heslo „Skyline“ a nezapomeňte na své telefonní číslo. Dva ze soutěžících vylosujeme v pondělí 16. října, kdy soutěž ukončíme a výherce informujeme mailem.


Napište komentář