Získej s Monster Music 2×2 vstupenky na pražský Majáles

SLZA | Foto: Tomáš Nosil, Universal Music

Právě teď s námi můžete vyhrát dvakrát po dvou vstupenkách na pražský Majáles. Přidáte se?

Jaro je už pár týdnů v plném proudu a s ním je tady i Majáles – studentský festival hned v několika městech po České republice. I tentokrát budou hlavním tahákem živá hudební vystoupení, na kterých se představí ti nejlepší z české scény – Mandrage, Wohnout, Horkýže Slíže, Xindl X, Voxel, ATMO music, Majk Spirit a mnoho dalších.
Celý festival se odehraje 29. dubna v pražských Letňanech a právě na tento termín s námi teď můžete vyhrát 2×2 vstupenky. Stačí se stát fanouškem našich facebookových stránek, do předmětu v emailu napsat „Majáles – Praha“ a odpovědět na následující jednoduchou otázku:

V kolika městech se Majáles koná?

a) v deseti

b) ve třech

c) ve čtyřech

Správné odpovědi na otázku posílejte na soutez@monstermusic.cz do pravého poledne 22. dubna. Výherci budou informování emailem. Nezapomeňte připsat své kontaktní údaje.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 346 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.