Deathstars odhalili první singl z nové desky

Deathstars | Zdroj: facebook.com

Švédští Deathstars zveřejnili nový singl z chystané desky.

Deathstars je švédská parta hrající industriální metal. Poslední deska s názvem Night Electric Night vyšla v roce 2009, takže nebylo překvapením, když kapela oznámila novou desku na letošní rok. Z alba, které ponese jméno The Perfect Cult, nyní pustili do světa první singl All the Devil’s Toys.

Čeští fanoušci se mohou těšit na Deathstars letos na podzim – 18. října vystoupí v pražském klubu Meet Factory, a to v rámci Claws Through Europe tour.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.