Jonas Brothers opět na scéně, v Praze letos uvidíme Backstreet Boys

Jonas Brothers | Zdroj: facebook.com

Velká jména 90. let, nebo idoly, které milovali fanoušci v prvním desetiletí tohoto století, se dávají znovu dohromady a mnohým se tak vrací vzpomínky z mladí. Podívejme se na pár slavných kapel, které svým comebackem nedávno mile překvapili.

Jonas Brothers

Bratři KevinJoe a Nick Jonas se stali Idoly mnoha dívek po celém světě. Jejich jednoduchá popová tvorba se zalíbila produkci dětské televizní stanice Disney Channel, a tak s kapelou natočila dvě řady seriálu Jonas, které ještě více pomohly ke slávě a zviditelnění bratrské trojice. Jejich cesty se ale časem rozcházely, až nakonec oficiálně oznámili konec spolupráce a start vlastních sólo kariér.

Po 6 letech Jonas Brothers ohlásili comeback s novým singlem Sucker. Mezitím už ale kluci dospěli. Kevin založil rodinu, Nick se oženil a pracoval na svých hudebních projektech, stejně tak i Joe, který se zasnoubil. Tajemství, že se kapela dává zase dohromady, dokázali udržet půl roku. Čerstvý klip, vydaný na konci února tohoto roku, sbírá miliony zhlédnutí a objevily se v něm partnerky všech tří bratrů. Uvidíme, kam jejich společná cesta dál povede a na jak dlouho zase vydrží pospolu, fanoušci si každopádně tento comeback nemohou vynachválit.

Lunetic

Nejslavnější český boy band se loni taky vrátil na koncertní pódia. Lunetic zažívali slávu na přelomu tisíciletí, ale v roce 2003 se oficiálně rozpadli. „Rozpad skupiny byl nevyhnutelný a byl zapříčiněn osobními problémy a neunesení obrovské popularity členů skupiny,“ píše kapela na svých webových stránkách. Po 5 letech se skupina sešla a vznikl nápad na návrat Luneticu, který se konal v roce 2012. Dlouho ale vystupovali jen ve třech členech, protože Martin Kocián měl problémy s drogami a násilím. Až po 5 letech jej vzali zpět, v roce 2018 pak oznámili comeback v plné sestavě, odjeli podzimní šňůru po republice a na tento rok mají naplánované další shows. Dokonce i oficiální facebookový profil má kapela pojmenovaný jako Lunetic-comeback. Ale jestli dojde i na novou desku můžeme zatím jen hádat.

Čtěte také: Co mají rappeři z Chaozz společného s Lunetic?

Backstreet Boys

Ani populárnímu americkému boy bandu se nevyhnuly menší přestávky. První pauza přišla mezi lety 2002 a 2004, kdy skupina odešla od své zastupitelské společnosti. Nick Carter v té době vydal sólové album a Alex Mclean se přiznal k užívání drog a alkoholu. Mezi lety 2006 a 2012 zase kapele chyběl Kevin Richardson, a tak Backstreet Boys vystupovali bez něj. Další album vyšlo rok po jeho návratu a nejnovější deska DNA je z ledna tohoto roku. Přestože se nejedná o nějakou dlouhou dobu a členové spolu nadále pracovali na hudebních projektech, nová studiovka je po 5 letech ze všech stran ohlašována jako velký comeback Backstreet Boys.

Přes boy band z 90. let, po kterém fanynky šílely, dospěli členové až k rodinným typům, které však stále baví spolu zpívat, jak ukazují v nejnovějším klipu No Place. Kapelu mohou tuzemští fanoušci vidět 22. června 2019 v pražské O2 areně.


Napište komentář