První ukázka z nové desky Kaiser Chiefs je venku

Kaiser Chiefs | Zdroj: facebook.com

Kaiser Chiefs se prostřednictvím časopisu Rolling Stone s fanoušky podělili o nový song Bows & Arrows, který se objeví na jejich pátém albu Education, Education, Education & War.

Novou nahrávku jste možná již zaregistrovali, Kaiser Chiefs ji totiž zařazují na setlist svých live vystoupení už od jara loňského roku. Tentokrát ji však můžete poprvé slyšet ve studiové kvalitě.

Kaiser Chiefs nepatří ke kapelám, které by se vrhaly do experimentování. Bows & Arrows je další příjemná odrhovačka, která nasvědčuje tomu, že  i na nové desce se kluci budou držet osvědčeného receptu na britský retro indie rock. Album vznikalo ve studiu v Atlantě a do producentského křesla Kaiser Chiefs usadili Bena H. Allena, který před tím spolupracoval třeba s Animal Collective, Deerhunter nebo Gnarlsem Barkleyem. Ohlášené datum vydání Education, Education, Education & War je 31. března 2014.

https://soundcloud.com/melomaneclub/kaiser-chiefs-bows-and-arrows


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.