The Chancers dávají volně k poslechu svou nejnovější desku

The Chancers | Zdroj: Facebook.com

Album Tigger Warning je jednou z nejnovějších českých věcí v tomto roce. Díky online streamingu si ji teď můžete poslechnout i vy.

Již páté album v řadě s názvem Tigger Warning od britsko-české formace The Chancers vychází tento pátek, 8.prosince. Vyjde pouze na jednom nosiči a tím bude šedivý 180 g vážící vinyl, ale své nejnovější dílo kapela dala fanouškům volně k poslechu na internet už teď.

Nahrávka vznikla pod křídly britského písničkáře a frontmana The Big, Eda Romea. Ten zároveň i přispěl písní Back In ´63 v akustickém podání. Sám Rome je velice respektovaný i mezi britskými hudebníky, a songy z jeho vlastního alba Snapshot figurovaly v anketě BBC nejlepších písní uplynulého roku. „S Edem jsme se setkali před lety během našich turné po Evropě a Velké Británii. Už tehdy nás fascinovaly jeho muzikantské dovednosti. Třeba to, že dokáže hrát na kytaru jako dva kytaristi najednou. Hlavně jsme v něm ale konečně našli někoho, kdo plně rozumí, z čeho našeho kapela vychází a kam míří,“ celé hodnotí The Chancers.

Posluchači se na nové desce můžou těšit na klasické hutné rytmy s odbočkami ke kytarám i soulu plnému politických odkazů.

The Chancers odehrají rovnou tři různé koncerty a pokaždé budou mít jiný scénář, což skupina dále komentuje: „Rozhodli jsme se ve třech dnech za sebou odehrát tři různé koncerty v kultovních pražských klubech s omezenou kapacitou, ale nepřekonatelnou atmosférou. V místech, kde jsme my sami zažili nejlepší koncerty a večírky našich životů.“

Celé album Tigger Warning si můžete poslechnout na Soundcloud.

Termíny pražských koncertů:
21. ledna – klub Buben
22. ledna – Café Na půl cesty
23. ledna – klub 007 Strahov

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.