Aminé vydává novou nahrávku, navnadil na ní vychytaným videem

Aminé | Zdroj: facebook.com

Autor skladeb Caroline a Spice Girl zase ukázal, že uvažuje jiným směrem než ostatní umělci v branži, a zajímavým způsobem oznámil nachystanou novinku.

Adam Aminé Daniel, vystupující pod prostředním jménem Aminé, na sebe upoutal pozornost před dvěma lety písní Caroline a jeho svěží styl, zvláštní fascinace žlutou barvou a banány mu pomohli k silné fanouškovské základně. Jeho rok staré debutové album Good For You se vezlo na vlně lehkého melodického hip hopu a rappera vzalo na koncertní cestu kolem světa. 

Portlandský rodák vypustil do světa 13 nových tracků, které shrnul pod název ONEPOINTFIVE, za album to však neoznačil. Podrobně svůj postoj vysvětlil v krátkém videu, ve kterém se objevil rovnou třikrát najednou. Nová nahrávka styl barevného a výrazného Good For You opouští a testuje vody tvrdšího rázu, než na který byli fanoušci doposud zvyklí. Obavy ze změny vyjadřuje i sám Aminé na již zmíněném videu. Alespoň, že jeho smysl pro vizuální stránku zůstává stejně svěží. Poslechněte si ONEPOINTFIVE na YouTube, Spotify, Apple Music a dalších hudebních platformách.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 225 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.