Aminé vydává novou nahrávku, navnadil na ní vychytaným videem

Aminé | Zdroj: facebook.com

Autor skladeb Caroline a Spice Girl zase ukázal, že uvažuje jiným směrem než ostatní umělci v branži, a zajímavým způsobem oznámil nachystanou novinku.

Adam Aminé Daniel, vystupující pod prostředním jménem Aminé, na sebe upoutal pozornost před dvěma lety písní Caroline a jeho svěží styl, zvláštní fascinace žlutou barvou a banány mu pomohli k silné fanouškovské základně. Jeho rok staré debutové album Good For You se vezlo na vlně lehkého melodického hip hopu a rappera vzalo na koncertní cestu kolem světa. 

Portlandský rodák vypustil do světa 13 nových tracků, které shrnul pod název ONEPOINTFIVE, za album to však neoznačil. Podrobně svůj postoj vysvětlil v krátkém videu, ve kterém se objevil rovnou třikrát najednou. Nová nahrávka styl barevného a výrazného Good For You opouští a testuje vody tvrdšího rázu, než na který byli fanoušci doposud zvyklí. Obavy ze změny vyjadřuje i sám Aminé na již zmíněném videu. Alespoň, že jeho smysl pro vizuální stránku zůstává stejně svěží. Poslechněte si ONEPOINTFIVE na YouTube, Spotify, Apple Music a dalších hudebních platformách.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 316 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.