Indie-rockoví Places pouští do světa další singl Nobody Get Hurt

Eva Konečná, Places - Metronome festival 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Ostravští Places už od minulého roku připravovali fanoušky na singly, které by měly předcházet druhé studiové desce. Sliby plní, a tak nyní přichází s další staronovou skladbou Nobody Get Hurt.

Indie-rocková kapela v čele s Evou Konečnou, která byla minulý rok v Cenách Jantar nominována na interpretku roku, vydala svůj debut Distant Edges v roce 2016. Stěžejním rokem se pro ni však stal spíše až ten loňský. Places se zúčastnili festivalů jako Rock for People, Colours of Ostrava nebo Metronome. Kromě toho si zahráli ve vyprodané Lucerně jako support britských Wolf Alice.

Čtěte také: The Chemical Brothers zakončili Metronome Festival svou proslulou audiovizuální show

V minulosti už jsme měli možnost slyšet naživo singl Anxiety, který vyšel před několika měsíci. Teď nám Places servírují další melodickou skladbu s názvem Nobody Get Hurt. Ta vznikla také mnohem dříve a několikrát zazněla na koncertech kapely. Přes různé úpravy v průběhu let teď tedy konečně vychází ve finální podobě. V březnu se s ní Places objeví na dvou koncertech v Rakousku a následně v Brně a Ostravě, ve všech případech po boku vídeňské skupiny Tenta.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz