Konec éry Kasabian? Tom Meighan nečekaně opustil kapelu

Kasabian - Metronome festival, 2017 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Britská alternativní rocková kapela Kasabian brázdí vody hudebního průmyslu již od roku 1997. Na svém kontě má šest studiových alb a před pár týdny frontman kapely Tom Meighan dokonce prohlásil, že práce na sedmé desce již začala. Z ničeho nic pak včera celý svět obletěla smutná zpráva, že Tom v Kasabian končí.

Tom Meighan po 23 letech odchází z Kasabian. „Tom bojoval s osobními problémy, které ovlivňovaly jeho chování již nějakou dobu,” uvedli ostatní členové kapely. Vzhledem ke zmínce o sedmé studiové desce to však vypadá, že byl Tomův odchod z fungující úspěšné kapely velmi rychlý a nečekaný. V oficiálním vyjádření, které britská skupina umístila na Twitter, pak ještě dodala, že frontman chce nyní veškerou svojí energii soustředit na to, aby se jeho život vrátil do správných kolejí.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 6 alternativních videoklipů, od kterých se nebudete moci odtrhnout

Co bude dál, bohužel nikdo ze zbývajících členů kapely netuší a fanouškům tak nezbývá doufat, že si Tom dá život opět do pořádku a Kasabian v plné sestavě třeba ještě někdy na pódiu uvidí.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.