13 evropských metalových festivalů se tento víkend spojí do jedné obří on-line události

Cult of Fire | Zdroj: facebook.com/cultoffireofficial

Festival Brutal Assault patří každoročně mezi největší metalové události celého léta, letošní ročník je ovšem přesunutý na příští léto. Stejný osud potkalo 12 dalších festivalů z 10 evropských zemí. Spojily se však v rámci mezinárodního online festivalu EMFA (Evropská aliance metalových festivalů).

Tato svého druhu jediná událost v Evropě potrvá celý víkend mezi 7. a 9. srpnem a přinese velké množství kvalitních živých záznamů (natočených zpravidla přímo pro záměr festivalu) a rozhovory od více než 40 kapel. Veškerý obsah bude navíc možné zpětně přehrávat až do osmačtyřiceti hodin. V nepřeberném množství světových interpretů bude tento víkend velkým zážitkem i pro české kapely, jež jsou součástí lineupu. Jedná se o muzikantsky velmi nadprůměrně zdatné black metalisty Cult of Fire a legendu přímočarého goregrindu, tedy Gutalax.

Čtěte také: Přišel očekávaný a přesto velmi smutný přesun festivalu Brutal Assault

Přístup do veškerého obsahu, který přinese tato nevšední spolupráce velkých evropských festivalů, přijde metalového fanouška na 6,66 €. K tomu získají všichni přítomní možnost vyhrát v soutěži jednu z více než stovky cen od všech zúčastněných festivalů, v první řadě tedy samozřejmě vstupenky.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 404 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky