2CELLOS se chystají na rozlučkové turné. Do Prahy dorazí v květnu 2022

2CELLOS | Zdroj: 2Cellos.com

2CELLOS aktivně fungovali úctyhodných deset let, ale nyní přišel čas na změnu. Chystají pro fanoušky rozlučkové turné, na kterém se představí příští rok na jaře i v Praze.

Duo Luka Šulić a Stjepan Hauser známé pod jménem 2CELLOS působilo na hudební sféře dlouhých deset let, během kterých vystupovalo na světových pódiích, prodalo téměř milion vstupenek a vydalo šest studiových alb. Proslavilo se na YouTube doslova virálním videoklipem s písní Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Nyní se ale rozhodli jít každý vlastní cestou, a tak se violoncellisté po všech úspěších sejdou na posledním světovém turné.

Čtěte také: Ben Cristovao vnesl do Ledáren Braník kopu energie. Mirai přišel v Pokémon outfitu

Jedná se tak o poslední možnost, kdy budete moct naživo obdivovat jejich hudební talent a vidět tak netradiční velikány, kteří vystupovali se slavnými hudebními jmény, jako jsou Steven Tyler, Red Hot Chili Peppers, Andrea Bocelli a Elton John.

V Praze se tato hudební událost uskuteční 18. května 2022, a to v O2 areně. Vstupenky lze koupit v sítích Ticketportal a Ticketstream.16


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.