30 Seconds To Mars zveřejnili nový singl

Thirty Seconds To Mars | Zdroj: facebook.com

Již čtyři roky čekají fanoušci 30 Seconds To Mars na vydání nového alba. Nyní kapela konečně zveřejnila první ukázku nové tvorby v podobě singlu Walk On Water, jehož nahrávání se neobešlo právě bez pomoci fanoušků.

30 Seconds To Mars jsou zpět! Po delší pauze, kdy se frontman Jared Leto věnoval své herecké kariéře (v roce 2016 si zahrál legendárního Jokera ve filmu Suicide Squad a letos se objeví v očekávaném sequelu kultovního sci-fi Blade Runner 2049) nyní konečně přišel čas, začít se opět věnovat hudbě.

Nový singl nese název Walk On Water a kapela k jeho nahrání opět využila podpory tzv. „Echelons“, jak se fanoušci kapely nazývají. Krom toho, že kapela nahrávala své fanoušky sborově zpívat epické „Wooohooo“ přímo na svých koncertech, vyzval Jared Leto minulý měsíc fanoušky ze všech 50 států USA, aby se zapojili do projektu, ze kterého nakonec vzniklo lyric video k novému singlu. To pomocí domácích nahrávek fanoušků zobrazuje obraz USA dne 4. července, tedy v den nezávislosti, kdy severoamerické kolonie roku 1776 vyhrály válku za nezávislost.

Walk On Water je zatím první ukázkou chystaného alba kapely, které bude nástupcem alba Love, Lust, Faith and Dreams z roku 2013. Název, ani datum vydání nového alba, kapela zatím nezveřejnila.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...