All Time Low ohlašují nové album plné sebereflexe a sebepřijetí

All Time Low | Zdroj: mtv.com

All Time Low hlásí návrat. Nové album s názvem Last Young Renegade vyjde již v červnu a podle slov kapely bude plné sebereflexe, sebepřijetí a čelení vlastním vnitřním démonům.

Po pouhých dvou letech od vydání úspěšné desky Future Hearts jsou kalifornští pop-punkeři All Time Low zpět s novým albem. Novinka, která ponese název Last Young Renegade vyjde 2. června 2017 a dle prohlášení frontmana kapely Alexe Gaskartha, se kapela opět hodlá posunout dál a představit se nám tak, jak ji ještě neznáme.

„Po tak dlouhé době hraní v kapele, psaní písní, všech těch vzpomínkách, chybách, které jsem udělal jsem se začal zabývat otázkou jaké by to bylo psát o mně samotném z pohledu jiné osoby. Kdo vlastně jsem z druhé strany zrcadla? Snažil jsem se změnit svůj přístup k psaní písní a zaměřit se na všechny ty verze mě samého, které ostatní lidé za ta léta mohli poznat v dobrých časech i v těch špatných, na veřejnosti i v soukromí. Měl bych tuto osobu rád? Mám tuto osobu rád? Poznávám vůbec ještě tuhle osobu?“ popisuje inspiraci k novým písním Gaskarth a dále vysvětluje, že album se bude především zabývat tématy jako je sebepoznání, sebepřijetí a čelení vlastním vnitřním démonům.

„Jsme kdo jsme, i když se třeba snažíme sebevíc tím nebýt. Občas je to vážně výzva si to přiznat. Já jsem dal těm různým stránkám mě samotného vlastní osobnosti a jména a pak najednou mě k nim začali napadat všechny ty příběhy, úplně jako povodeň. Byl to pro mě způsob se s těmito démony vypořádat aniž bych si je příliš pustil k tělu.“

Jako další inspiraci k novému albu Gaskarth zmiňuje i nedávno zemřelé velikány  jako byli Prince, David Bowie, nebo George Michael, jejichž odkaz prý bude na novém albu taktéž patrný. Zajímavý je i fakt, že se kapela s novým albem upsala novému labelu Fueled By Ramen. Dohromady bude nová deska obsahovat deset písní, z nichž si už nyní můžete poslechnout první ochutnávku v podobě singlu Dirty Laundry.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...