Ambasadoři funku Lucky Chops roztančí pražský Lucerna Music Bar

Lucky Chops | Zdroj: tubemag.com

Začínali jako pouliční muzikanti a díky virálním videím je nyní zná celý svět. Tak by se dal shrnout začátek americké funkové kapely Lucky Chops, která přijede do Prahy předvést svůj unikátní hudební mix hraný na dechové nástroje.

Pět studentů z New Yorku se v roce 2006 rozhodlo věnovat tomu, co je baví a naplňuje – hudbě. V ten moment vznikla skupina Lucky Chops, která nyní brázdí velká pódia po celém světě. Pomocí svých veselých funky songů se snaží šířit léčivou sílu muziky a jejich dosavadní úspěch poukazuje na to, že se jim to opravdu daří.

Čtěte také: Nové album -123min. nabádá k procházce přírodou a vnímání jejích krás

Před měsícem vydali své první album nahrávané v profesionálním studiu, které nese název Lucky Chops (Instrumental) a na oslavu této desky vyrazili na turné, mezi jehož zastávkami nechybí ani Česká republika.

Tento funkový večírek vypukne již 21. října v Lucerna Music Baru a v roli supportu se můžete těšit na tuzemský dechový showband Brass Avenue. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource a v síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.