SOUTĚŽ: Ólafur Arnalds míří do Brna. Vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

Ólafur Arnalds - Colours of Ostrava 2019 | Foto: Petr Gavel, MonsterMusic

Po úspěšném vystoupení na letošních Colours of Ostrava se Ólafur Arnalds představí i v brněnském Sonu. Isladský hudebník uzavře na tomto turné kapitolu alba re:member a my pro vás máme soutěž o 4 vstupenky.

Skladatel a multiinstrumentalista Ólafur Arnalds se v mládí věnoval zejména hraní na bicí v několika metalových kapelách. Nakonec však skončil na poli neo-klasicistní hudby, ve které spojuje prvky post-rocku, popu a elektroniky. V roce 2018 vydal čtvrtou desku s názvem re:member, která působí jako zhudebněná impresionistická malba.

Čtěte také: Colours of Ostrava 2019 z hlavních pódií až po významné hudební objevy

Tohle je moje přelomové album, které nelze zaškatulkovat. Tohle jsem já a původní surové vlivy z nejrůznějších hudebních žánrů bez jakéhokoliv filtru. Vždy jsem ponořený do několika projektů najednou a mám pocit, že právě tahle deska to dokonale reprezentuje,“ prozrazuje autor k charakteru opusu, kvůli němuž vynalezl vlastní hudební systém Stratus založený na třech vzájemně propojených klavírech.

Ólafur Arnalds přijede do klubu Sono v Brně 19. listopadu. Chceš vyhrát dvě vstupenky na koncert? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pondělí 11. listopadu a výherci budou poté kontaktováni.

Nápověda: Deska vyšla v roce 2007.


Napište komentář