Aminé vypustil své debutové album

Aminé | Zdroj: facebook.com

Hit Caroline roztancovával fanoušky hip hopu celé loňské léto. Autor skladby Aminé dnes zveřejnil své premiérové album Good For You.

Ač už posloucháte hip hop, nebo ne, určitě vám je pecka Caroline alespoň trochu povědomá. Třiadvacetiletý Adam Daniel, jenž vystupuje pod svým prostředním jménem Aminé, rozhodně nikdy nečekal, že se jedna z jeho písniček vyšplhá na 180 milionů zhlédnutí na YouTube, téměř čtvrt miliardy poslechů na Spotify a jedenáctou pozici v Billboard Hot 100!

Velkému hitu od roku 2014 předcházely dva mixtapy a jedno EP. Po jeho vydání se poslední rok a půl písničky pouze trousily, zájem o něj se ale úplně neztratil. Již vystupoval v talk show Jimmyho Fallona, Setha Meyerse, vyzpovídal ho Genius a každá další písnička přinesla přiměřený úspěch, ač by si rozhodně zasloužila větší. Dvě z nich, Baba a REDMERCEDES se na albu bohužel nenachází, alespoň zbylo místo na 15 jedinečných tracků a každý doopravdy překvapí. Těšit se můžete na hostující Ty Dolla $ign, Nelly, Offset, Charlie Wilson a Kehlani.

Ponaučením je, že si tenhle portlandský milovník pěkných aut a banánů zaslouží více uznání než za již trochu přehranou ódu na Caroline. Poslechněte si jeho debutové album Good For You na Spotify!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.