Kendrick Lamar zveřejnil nový klip s Rihannou

Kendrick Lamar | Zdroj: facebook.com

Král rapu Kendrick Lamar se vrací a tentokrát si k sobě přizval Rihannu. Pokud pro vás tahle dvojka není dostatečnou zárukou kvality, video režíroval Dave Meyers a to vás už jistě přesvědčí.

14. dubna 2017 značí den vydání očekávané čtvrté desky Kendricka Lamara DAMN. Předzvěstí vydání byl hit HUMBLE., který, vypuštěn s kinematograficky dokonalým klipem, instantně vystřelil na vrchol americké Billboard Hot 100. DAMN. se také stalo třetí rapperovou deskou na vrcholu Billboard 200 v řadě.

Poslední tři měsíce vypouští comptonský rodák úžasné videoklipy a všechny se šíří jako požár. Druhým se rychle stal výbušný DNA. následovaný klidnějším ELEMENT. První klip s hostujícím umělcem byl zveřejněn 28. července 2017 a jedná se o LOYALTY. s Rihannou. Režie se ujal Dave Meyers, autor videa k HUMBLE., takže je zjevně na co se těšit.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.