Glass Peaks vydávají nový singl I’m Okay

Glass Peaks | Zdroj: facebook.com

O této začínající kapele z Británie jste od nás určitě už slyšeli. Kapela nyní přichází s novým singlem I’m Okay.

Tento singl se trošku liší od ostatních vydaných písniček, které Glass Peaks vypouštějí od roku 2016. Nicméně výrazné bicí a rify jsou pro tuto indie-rockovou kapelu velmi specifickými rysy, na které nedají dopustit.

„Je to písnička, na kterou jsem pyšný asi úplně nejvíc. Nabírá to trošku jiný směr od toho, co jsme zatím vydali. Dali jsme do ní spoustu času a je to taková srdcovka,“ říká Alfie.

Čtěte také: Alfie z Glass Peaks: Měníme pravidla hry

Právě ten se na tomto songu podílel jako hlavní zpěvák. Song I’m Okay vypráví hlubší příběh o tom, jak to funguje v zákulisí a vysvětluje hodně o nedávné změně sestavy, která právě posunula Alfieho na místo zpěváka.

Glass Peaks je velmi těžké k něčemu přirovnat. Bývají porovnávání s Foals, White Lies, Friendly Fires, Joy Divison nebo Depeche Mode. Za svou poměrně krátkou existenci už stihli dát rozhovor i BBC. „Sladká vášeň se skvělou energií,“ tak popisuje tuto hudbu Tom Robinson z BBC 6Music.

Skladbu I’m Okay si můžete poslechnout na Spotify nebo SoundCloud.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.