Anarchie v Roxy. Americký industrial metal od Ministry k nám dorazí v červenci

Ministry - Al Jourgensen | Zdroj: Obscure Promotion

Ministry se po loňském vystoupení na Brutal Assault představí tentokrát v klubových prostorech. Přední ikonická modla industrial metalu pokračuje v koncertní podpoře své úspěšné studiovky AmeriKKKant, kterou uslyšíme 10. července. 

Skupina v čele s Alem Jourgensenem vznikla již v roce 1981 a byla několikrát nominována na cenu Grammy. I když v roce 2008 oznámila konec, po dalších 4 letech se opět objevila na festivalu. Následovaly tak další nové desky, přičemž tou poslední je rok stará AmeriKKKant.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 špičkových headlinerů letošního Brutal Assault

Na loňském Brutal Assault v Jaroměři představila kapela právě nové album a nahrávku si letos v červenci budou moci fanoušci vychutnat i v klubovém prostředí. Těžko bychom hledali většího odpůrce amerického politického systému než Ala Jourgensena, který nám přijede kázat o zastíněných pravdách a šířit hněv.

Koncert těchto amerických industrial metalových bohů bude k vidění 10. července 2019 v pražském klubu Roxy. Vstupenky je možné zakoupit na webu Obscure, dále pak v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář