UDG na jarní tour zamíří do více než 15 českých měst

UDG | Zdroj: PResscode

UDG v rámci „20 let tour“ navštíví více než 15 měst po celém Česku. Zazní nejznámější hity jako Kurtizána, Hvězdář, Buď a nebe, ale i nějaké novinky.

Kapela má na svém kontě již 5 alb, z toho poslední Emotikon vydala v roce 2016. Není se tedy čemu divit, že fanoušci již netrpělivě čekají na nové pecky, které si pro ně UDG připravili. Mezi nejznámější hity skupiny patří například Hvězdář, který má na YouTube více než devět milionů zhlédnutí.

Rozhovor: UDG: Pražské koncerty bývají výjimečné

Skupina UDG se rozhodla dvacáté výročí od vzniku oslavit po svém, a vyrazila proto na turné. Aby nikdo nepřišel zkrátka, od února do dubna přijede do celkem šestnácti klubů či kulturních domů, kde zazní oblíbené hity, ale také nová tvorba. Pro fanoušky si UDG přichystali i překvapení. První z nich bylo akustické CD a DVD, které kapela natočila ve spolupráci s TV Óčko. Během léta pak vznikne festivalové live CD a do konce roku by kapela chtěla dokončit nové album.

V rámci tour oslaví UDG kulaté narozeniny ve vyprodaném Lucerna Music Baru 13. března. Vstupenky do dalších měst jsou k dostání na webu Xticket.

Přehled koncertního turné 2019:

23. února – Doubice, Fabrika
01. března – Ústí nad Labem, Doma
02. března – Třebíč, Roxy
07. března – Olomouc, S-klub
08. března – Krnov, MC Kofola
13. března – Praha, Lucerna Music Bar
15. března – Čáslav, Hotel Grand
16. března – Plzeň, Buena Vista
20. března – Ostrava, BrickHouse
21. března – Brno, Fléda
22. března – Vysoké Mýto, M-klub
23. března – Pardubice, Žlutý pes
29. března – Liberec, KC Vratislavice 101010
30. března – Písek, Divadlo pod Čarou
05. dubna – Vroutek, Zkušebna
06. dubna – Litvínov, Attic


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.