ATMO Music bodují, jejich singl Fáma je na předních příčkách českých hitparád

ATMO Music před vydáním alba zveřejnili singl Polety | Zdroj: facebook.com

ATMO Music – to je nový hudební projekt, pod jehož názvem se ukrývají mladý a talentovaný rapper, který si přezdívá Beef, společně s producentem vystupujícím pod pseudonymem ODD. Tato nadějná skupina trhá žebříčky hitparád a díky úderným rytmům, chytlavým refrénům a alternativním prvkům si rychle získává své příznivce na české hudební scéně.

Skupina se zaměřuje především na rapovou hudbu obohacenou o mnoho moderních a neobvyklých prvků, které zprostředkovává hlavně multiinstrumentalista ODD, jenž ovládá nejen hru na klavír, kytaru a bicí, ale zároveň si rozumí s moderními elektronickými mašinkami, což mu umožňuje v hudbě ATMO Music kombinovat nejrůznější styly a přístupy. ODD se loni proslavil i jako spoluautor hitu Ležím v tvé blízkosti od rappera LIPA. Beef je spíše introvertním umělcem, jehož texty jsou přemýšlivé a plné emocí. Kritika v něm vidí Mac Millera české scény…

Zatímco ATMO Music právě dokončují své debutové album, éterem rádií se prohání singl Fáma s hostujícím Jakubem Děkanem. Video na stránkách T-Music nasbíralo za čtyři týdny přes 32 tisíc zhlédnutí, na kanálu YouTube klip překročil hranici 65 tisíc. V hitparádě rádia Evropa 2 si ATMO Music s Fámou před týdnem došli pro stříbrnou medaili, nyní jsou čtvrtí.


Napište komentář