ATMO Music dnes vydávají novou desku

Atmo music | Zdroj: Warner Music

Duo ATMO Music právě dnes posílá do světa druhé album. Na kanále YouTube je k zhlédnutí nové video a chystají se autogramiády v pěti městech.

Očekávali jste s napětím nový počin libereckých ATMO Music? Těmto výrazným reprezentantům generace hudebníků žijících online právě dnes vychází v pořadí již druhá deska Sen. Videa dvou talentů, jenž si říkají Beef a ODD, sbírají na kanále YouTube miliony zhlédnutí a jejich popularita závratně stoupá.

Před pár dny zveřejnili také nové video k titulní skladbě Sen a aktuální singl Valerie stoupá v pořadí nejžádanějších písniček v digitálních službách.

Čtěte také: ATMO music zanedlouho vydají druhou desku plnou zajímavých hostů

Svým nejvěrnějším fanouškům přijedou kluci novou desku představit osobně a to rovnou do pěti měst. V Liberci, Praze, Brně, Ostravě a Plzni proběhne autogramiáda a jako přídavek ODD a Beef akusticky zahrají několik písniček. Podrobnosti se dovíte na facebookových stránkách dvojice.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.