Bea Miller vydala novou kapitolu Chapter Two: Red

Bea Miller | Zdroj: justjaredjr.com

Bea Miller je začínající zpěvačka, kterou objevil v roce 2012 X Factor USA. V té době bylo této umělkyni pouhých 13 let. Nyní přišla s zcela novou a originální formou vydávání písní a sebeprezentace. Dnes představila její druhou část.

Bea se od konce X Factoru, kde se dostala do semifinále, opravdu hodně hudebně vyvíjela a změnila. Začínala na písničkách vyloženě rockového typu (EP Young Blood), přes pop (EP Not An Apology) až po současnost, která by se dala označit za velmi originálně podané indie až electro-indie.

Beatrice totiž přišla s novou myšlenkou toho, jak vyjádřit své pocity přes hudbu. V březnu vydala video, kde popisuje, jak bude hudebně vypadat její rok 2017 a rozdělila ho do třech částí po třech měsících. Na začátku každé kapitoly vydá tři písničky, které jsou označené barvou.

V březnu vyšla Chapter One: Blue, která vyjadřuje smutek, nešťastnou lásku a to, že ne vždy můžete mít to, co chcete.

Nově vyšla Chapter Two: Red. Ta symbolizuje frustraci ze samoty, která vznikne, když vás někdo opustí. A v září vyjde třetí, poslední, Chapter Three: Yellow – problém, se kterým se potkáte teď a musíte mu čelit, vás připraví a zocelí na vše, co přijde.

Každá část je symbolem jejího příběhu a je hodně autentická. Všechny písně jsou laděné do barvy podle toho, do kterého chapteru patří a jsou na ně následně udělané klipy.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.