MAKJ bude klenotem AIR Festivalu

MAKJ | Zdroj: World Red Eye

V minulém roce byl hvězdou AIR Festivalu Martin Garrix. Tou letošní bude MAKJ a spousta dalších nejlepších jmen z elektronické hudby. Festival proběhne v polovině prázdnin. Budete u toho?

Americký DJ a producent, to je MAKJ. Právě ten bude letošním headlinerem AIR Festivalu. Mimo něj vystoupí například i Timmy Trumpet, Madison Mars nebo Swanky Tunes.

MAKJ, vlastním jménem Mackenzie Johnson, pochází z prosluněné Kalifornie, ale během dospívání žil v Číně, kde si budoval kariéru profesionálního automobilového závodníka. Nakonec však, jak se to v životě stává, zakotvil v patnácti letech u DJského pultu a tam už zůstal. V roce 2013 se vydal na první velké turné po USA společně s Bingo Players a Bassjackers. O rok později byl vyhlášen jako šedesátý třetí DJ v TOP 100. Mezi další jeho úspěchy patří odehraný set na festivalu Coachella. Spolupracoval s Edem Sheeranem a má vlastní pořad Revolution Radio.

Pokud chcete vidět a poslechnout si tu nejlepší světovou EDM špičku, vydejte se právě na AIR Festival. Ten se koná v areálu hradeckého festival parku od 28. do 29. července. Vstupenky lze zakoupit v síti PandaTicket za 990 Kč.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.