Ben Cristovao s Márií Čírovou nazpívali ústřední skladbu k filmu Backstage

Ben Cristovao a Mária Čírová | Zdroj: Championship Music

Ben Cristovao, jeden z porotců letošní Česko-Slovenské Superstar, představuje ústřední skladbu k tanečnímu filmu Backstage s názvem PADAM, v níž hostuje slovenská zpěvačka Mária Čírová. Zajímavostí je, že sám Ben získal ve filmu roli porotce talentové soutěže.

Producenty skladby jsou The Glowsticks, kteří dlouhodobě tvoří veškerý Benův repertoár. Kromě tohoto songu se na soundtracku objeví také Benova píseň Nohy, jež vyšla v rámci jeho loňského EP Poslední.

V samotné skladbě PADAM skvěle funguje propojení češtiny a slovenštiny, to odráží samotné dění a postavy filmu, který se také odehrává v Čechách i na Slovensku a na plátnech kin se objeví už 7. června.

„Nápad oslovit Márii na feat byl spontánní, sleduju její tvorbu a myslím, že skladbě dodala skvělou ženskost a náboj. Song jsme s Márií psali tak, aby se napojil na romantickou linii filmu,“ vysvětluje Ben.

„To, že mě Ben oslovil, mě trošku zaskočilo a moc potěšilo. Sice každý děláme jinou muziku, ale spojení v PADAM se nám myslím opravdu povedlo,“ hodnotí spolupráci Mária.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.