Bio, eko a Tomáš Klus: Z toho všeho si v novém singlu BIOLID utahuje kapela Rybičky 48

Rybičky 48 | Foto: Ondřej Soukup

Rybičky 48 mají na kontě nový singl BIOLID a opět jde o vtipnou záležitost. Vizuální doprovod se natáčel pod taktovkou Ondřeje Soukupa v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, která pomáhá zvířatům v nouzi.

Tahle česká rocková partička má za sebou velmi úspěšný rok – vydala dvojalbum Pořád nás to baví/BESTFUCK OFF, beznadějně vyprodala pražský Velký sál Lucerny, halu Vodova a vlastně celé svoje jarní turné. Teď sází na letní hitovku BIOLID, jež dosvědčuje, že humor a nadhled je stále převažující stránkou celkového vystupování skupiny.

V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu”, vysvětluje zpěvák kapely Kuba Ryba.

Čtěte také: Láska v singlu „Pane“ polemizuje s bohem. Ve videoklipu ho nahánějí pštrosi

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. „Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako “sluníčkář a dobroser” a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu”, pokračuje Kuba Ryba.

Na podzim se také můžeme těšit na další šňůru, která pomyslně vyvrcholí 21. listopadu 2019 opětovným narozeninovým koncertem v Paláci Lucerna v Praze. Poté si dá skupina od koncertování na chvíli pokoj a bude se pilně připravovat na své zatím největší show.

Na jaro 2020 plánují Rybičky 48 čtyři velké halové koncerty (takové Rockové stužkováky) a na podzim je čeká zkouška z dospělosti v podobě Rockové maturity a na potítko nastupují 28. listopadu 2020 v pražské O2 areně. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.