Blink-182 ve videoklipu k One More Time vsadili na nostalgii

blink-182 | Oficiální Facebook skupiny

U nejnovějšího videoklipu z punkrockové dílny Blink-182 nezůstane jedno oko suché. Kapela se v singlu One More Time ohlíží do minulosti a vyhlíží další zítřky.

V posledním letech vznikly uvnitř skupiny Blink-182 rozkoly, které vedly až k odchodu Toma DeLonga, kdy ho na jeho místě v roce 2015 nahradil Matt SkibaAlkaine Trio. Asi před rokem se ale Tom oficiálně vrátil do kapely, a ta v původním složení opět nadále funguje. V září hudebníci navštívili i pražskou O2 Arenu.

Čtěte také: Headlinerem Rock for People 2024 budou Bring Me the Horizon

Stranou od těchto událostí se ovšem Travis Baker dával dohromady po pádu letadla, který jako zázrakem přežil, a Marku Hoppusovi byla diagnostikována rakovina, z níž se naštěstí úspěšně vyléčil. I to všechno se najde v textu k novému singlu One More Time z připravovaného alba, jež má vyjít 20. října 2023. Taktéž ve videoklipu nostalgie jenom stříká a divák v něm může spatřit scény z nejznámějších videoklipů kapely, jakými jsou All the Small Things, First Date nebo Feeling This.

Čtěte take: Popová zpěvačka Ellis-Bextor vystoupí v Paláci Akropolis

Na konci videa pak můžeme vidět záběry ze soukromého archivu muzikantů, ať už z dětství nebo mládí. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou závěrečné vokály patřící Travisovi.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.