Popová zpěvačka Sophie Ellis-Bextor vystoupí v Paláci Akropolis

Sophie Ellis-Bextor | Zdroj: Fource Entertainment

Britská zpěvačka Sophie Ellis-Bextor je známá především díky hitu Murder on the Dancefloor, její činnost tuto píseň ovšem dalece přesahuje. Na světě je již její sedmá deska a úspěchem byl i koncert na hlavním pódiu festivalu Glastonbury. Tato popová diva se v březnu představí také pražskému Paláci Akropolis.

Popová zpěvačka Sophie Ellis-Bextor je v domovské Velké Británii skutečnou hvězdou, kterou na výsluní vynesl hlavně hit Murder on the Dancefloor. O její činorodosti však nelze pochybovat už pro celých sedm řadových desek nebo pro domácí kuchyňské streamy, kterými upevňuje kontakt s fanoušky.

Čtěte také: Anglický zpěvák James Arthur přijede do Fora Karlín

Zpěvačku zatím ke studiovým albům inspirovaly různé kouty zeměkoule – zatím šlo třeba o východní Evropu (deska Wonderlust) nebo o latinskou Ameriku (deska Familia). Tentokrát umělkyni okouzlilo Japonsko, které odrazila na novém počinu s názvem HANA. Zpěvačka již desku představila na slavném festivalu Glastonbury a v pořadí je i pražský Palác Akropolis. Sophiin hlas tam zazní již 15. března 2024 a vstupenky jsou za 690 korun k mání v sítích GoOutTicketmaster a na stránkách společnosti Fource.


Napište komentář