Anglický zpěvák James Arthur přijede do Fora Karlín

James Arthur - Riegrovy sady, 2014 | Foto: Lidmila Maršálková, Monstermusic.cz

Angličan James Arthur se zapsal do historie jako vítěz X Factoru s nejúspěšněji prodávaným pilotním singlem v historii soutěže. Zpěvák od začátku sází na romantické balady, které představí na nové desce a již v únoru příštího roku také v pražském Foru Karlín.

James Arthur, rodák z anglického Middlesbrough, zvítězil v soutěži X Factor roku 2012 a okamžitě masově zabodoval s debutovým singlem Impossible. Píseň hrála rádia po celé Evropě a v roce 2016 začal zpěvák sklízet úspěchy také v Americe, kde se chytil hlavně song Say You Won’t Let Go. Dohromady se interpret podepsal přes čtyři řadové desky, z kterých se všechny držely na výsluní britské top 10. Letos zpěvák chystá nové album, které dostane jméno Bittersweet Love, a také vystoupení v londýnské aréně Wembley.

Čtěte také: Populární The 1975 zaplní pražskou halu Fortuna

Své popové balady a otevřené texty o osobních problémech ukáže příští zimu i českému publiku: 22. února 2024 vystoupí v pražském Foru Karlín. Do té doby bude mít James Arthur hotové nové skladby, které okomentoval slovy, že se u nich již netrápí, zda se budou líbit; dělá si je hlavně pro sebe a objevuje hudbu jako malé dítě. Vstupenky na koncert budou již od 22. září k mání v sítích TicketportalTicketmaster.


Napište komentář