Headlinerem Rock for People 2024 budou Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Festival Rock for People patří dlouhodobě k těm vůbec nejsledovanějším akcím v celé České republice. Každý ročník se může pochlubit úctyhodným zástupem těch nejoblíbenějších hvězd hudebního světa. Nyní jsou známé hlavní tváře lineupu pro rok 2024 – nejde o nikoho jiného než o britské metalcoristy Bring Me the Horizon!

Hudební festival Rock for People pořádaný každé léto v Hradci Králové je vždy vytouženým zážitkem pro tisícovky fanoušků nejen rockové muziky. V tomto okamžiku již pořadatelé lákají návštěvníky na první oznámenou kapelu, která zazáří na příštím ročníku. Jsou jí dlouhé roky oblíbení Briti Bring Me the Horizon, kteří si vybudovali masovou popularitu svým nesmírně emotivním metalcorem s přesahem do popové chytlavosti.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Oliver Sykes z Bring Me The Horizon a jeho nejvýraznější kolaborace napříč hudební scénou

Hlavním mozkem i osobností kapely je frontman Oliver Sykes, který se do kapely opřel roku 2004 v anglickém Sheffieldu. Tehdy byl pohlcen rodícím se deathcorem, během let ovšem skupina ukázala řadu žánrových kotrmelců, kdy se mnohdy nebála ani elektroniky. Do dnešních dnů Bring Me the Horizon nahráli a vydali celých šest studiových desek až po okraj naplněných emocemi. Nejnovější počin spatřila světlo světa roku 2019 a dostal jméno Amo, nové songy však vznikají i v současnosti. Je jisté, že kapela na Rock for People 2024 obdaří publikum dynamickým setem plným hudební energie. Událost se odehraje mezi 13.15. červnem 2024 a vstupenky jsou ode dneška k mání na stránkách festivalu i v jeho mobilní aplikaci.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 356 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky