Blink-182 zveřejnili údajně nejdivnější song jejich kariéry

Blink-182 | Zdroj: Facebook

Blink-182 servírují fanouškům další song z nové deluxe verze alba California. Novinka s názvem 6/8 je dle slov kapely jejich doposud nejdivnějším počinem.

Vydání očekávané deluxe verze alba California se kvapem blíží a tak nám Blink-182 přináší další novou skladbu. Tentokrát se jedná o skladbu s podivným názvem 6/8 o které kapela už před časem mluvila jako o nejdivnějším songu, který kdy napsala.

“Tohle je nejdivnější song jaký Blink kdy nahráli. Je celý v tempu 6/8 a je velice agresivní. Pro mě osobně vypráví o zradě. Miluju ty kytarové party. Je to celé velice agresivní, což z toho dělá jeden z mých nejoblíbenějších songů na deluxe albu.” prozradil v rozhovoru pro britský magazín Kerrang zpěvák a basák Mark Hoppus.

6/8 opravdu nezní jako nic, co jsme doposud od kapely slyšeli. Celá píseň se nese ve velice melancholickém, depresivním duchu a působí až skličujícím dojmem. Přesto však má neuvěřitelnou energii a text zní velice propracovaně.

Co na nový song říkáte vy? Je tohle podle vás příjemná změna, nebo dáváte přednost klasickým pop-punkovým vypalovačkám na jaké jsme od Blink zvyklí?

Song 6/8 je po Parking Lot, Misery a kratičkém prank-songu Can’t Get You More Pregnant již čtvrtým zveřejněným songem z chystané deluxe edice alba California. Ta vyjde již 19. května a bude krom akustické verze singlu Bored to Death obsahovat 11 nových písní.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...