Brány Red Bull Music Academy se otevírají již po sedmnácté

Red Bull Music Academy Paris 2015 | Zdroj: nedori.cz

Francouzskou metropoli čeká v tomto roce vážená událost. Sjedou se do ní hudební talenty z celého světa a pokusí se zaujmout nejen svým hlasem, ale i nadáním a citem pro muziku. Přihlásit se můžete i vy.

Stačí podat přihlášku na webových stránkách www.redbullmusicacademy.com a může se klidně stát, že zrovna vy pojedete na Red Bull Music Academy do Paříže. Akce potrvá celých 14 dní a 60 pečlivě vybraných producentů, vokalistů, beat makerů, instrumentalistů a DJs zde bude účinkovat na přednáškových sessions.

V minulém roce se tato významná akce konala v Tokiu. Zúčastnila se i naše česká hudebnice Never Sol. Z výsledného setkání těch největších hudebních talentů pak vzešla kompilace s pětatřiceti skladbami. Jejich mentory při vzniku písní byly takové hvězdy jako například Dorian Concept, Carl Graig, Mathew Jonson, dBridge nebo Om’Mas Keith. CD Various Assets je již k dispozici na výše zmíněných stránkách volně ke stažení.

Tento úžasný hudební workshop, díky němuž se z mnoha talentů stali uznávání umělci ve svých žánrech, se dotkne také Prahy a Bratislavy. V českém hlavním městě se od 12. do 15. 2. uskuteční Red Bull Music Academy Bass Camp Prague, kam přijede 16 pozvaných muzikantů z bývalé federace. V obou metropolích se pak 13. a 14. 2. uskuteční Nights s Dorian Concept, Thundercat, Mathew Jonson, Tiger & Woods a zástupci lokální hudební scény.

Pokud jste nadšení pro to stát se součástí Red Bull Music Academy, neváhejte s podáním přihlášky. Nemusíte mít za sebou žádné zkušenosti ani zástupy fans. Stačí radost z muziky, dostatek kuráže a talent. A samozřejmě podat do 4. března přihlášku.

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.