Tom Delonge se rozloučil s Blink-182

Blink-182 | Zdroj: facebook.com

Špatná zpráva a zároveň zpráva, která nyní obíhá celý internet. Zpěvák a kytarista skupiny Blink-182 Tom Delonge po několika letech kapelu opouští.

Oficiální zpráva o odchodu Toma Delonga přišla poté, co se objevila účast Blink-182 na americkém festivalu Musink Music a Tatoo Festival. Důvodem odchodu Delonga je podle všeho touha pracovat na jiných hudebních projektech. Zbývající členové – Mark Hoppus a Travis Barker ale své fanoušky uklidňují v oficiálním prohlášení větou „Show musí pokračovat!“ .

Fanoušci kapelu na zmíněné akci uvidí, protože se v prohlášení píše, že zpěváka zastoupí Matt Skiba z Alkaline Trio. Zástup však pravděpodobně nebude trvalý, a tak se teprve uvidí, jestli tuto ztrátu jedna z nejslavnějších pop-punkových amerických skupin ustojí. To vše ukáže čas.

Oficiální prohlášení kapely:
„Byli jsme všichni připravený hrát na těchto festivalech a nahrát nové album, ale Tom to všechno bezdůvodně odkládal. Týden před tím, než jsme měli naplánováno jít do studia, jsme obdrželi e-mail od jeho manažera s vysvětlením, že se neurčitou dobu nechce podílet na ničem, co souvisí s Blink-182, a raději bude pracovat na jiných projektech.“


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.