Cage The Elephant se přidávají k headlinerům RfP

Cage the Elephant | Zdroj: facebook.com

Rock For People rozšiřuje seznam umělců o další velké jméno. Festivalové fanoušky potěší Cage The Elephant!

Rock For People se letos koná již po dvacáté třetí v areálu u Hradce Králové. Každý rok na festival zavítají celosvětové hvězdy a letos se mezi ně 4. až 6. července přidávají krom Evanescence, Foster The People a Moose Blood  i Cage The Elephant. Poprvé se kapela v ČR ukázala loni v srpnu a koncert byl beznadějně vyprodaný.

Alternativně rockový band má na kontě již čtyři alba, největší průlom jim však přinesla třetí deska Melophobia s nejoblíbenější skladbou Cigarette Daydreams, který už určitě každý někdy slyšel. Poslední album Tell Me I’m Pretty produkoval Dan Auerbach z The Black Keys a jistě i díky tomu teď kapela podruhé útočí na Grammy za nejlepší rockové album.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.