Rybičky 48 odstartovaly Správní chlapi tour

Rybičky 48 | Foto: Brainzone

Rybičky 48 patří mezi stálice české hudební scény. Kapela, jež vstupuje do patnáctého roku svého fungování, v současné době obráží Českou republiku s jarním Správní chlapi tour, na němž ji doprovází populární formace Imodium.

Na podzim roku 2016 hudebníci odehráli vyprodané akustické turné zakončené trojicí speciálních velkých koncertů pod názvem 1000ERÉ DÍKY, jejichž kapacita se naplnila dokonce dva měsíce před jejich konáním.

Na loňský rok Rybičky 48 úspěšně navazují i momentálním turné, na které své příznivce zvou pomocí nového videosinglu Správní chlapi. Sérii koncertů zahájily již na začátku února v Domažlicích a o den později se pak představily v Táboře. Šňůra obsahuje čtrnáct koncertů a potrvá až do poloviny března, přičemž pardubický koncert je již teď beznadějně vyprodaný.

Návštěvníci se mohou těšit na energií nabitou show a již prověřené hity.

Správní chlapi tour 

10. února     Třebíč – Národní dům
11. února     Karlovy Vary – Lidový dům
17. února     Plzeň – Šeříkovka
18. února     Sušice – Sokolovna
24. února     Pardubice – Žlutý pes – vyprodáno
25. února     Pelhřimov – KD Máj
03. března   Olomouc – Sklub
04. března   Moravská Nová Ves – KD
10. března   Strakonice – KD
11. března   Ústí nad Orlicí – KD
17. března   Herálec – KD
18. března   Kolín – Staré Lázně


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.