Ed Sheeran možná pokoří rekordy Justina Biebera

Ed Sheeran | Foto: facebook.com

Pokud si singly Castle On The HillShape Of You udrží i příští týden první dvě pozice v britské hitparádě, stane se Ed Sheeran novým králem tabulek!

Je snad vážně nezastavitelný. Britský písničkář po dlouhé pauze oznámil na konci loňského roku příchod nové hudby a v první týdnu roku vydal najednou hned dva singly. Jeho návrat zaznamenal takový úspěch, že překonal několik rekordů na hudebních platformách Spotify a iTunes.

Čtěte také: Ed Sheeran trhá s novými singly rekordy

Nyní se v britské hitparádě jeho písně drží už čtvrtý týden na prvním dvou pozicích. Pokud si místa zachová i příští týden, pokoří přes rok starý rekord držený Justinem Bieberem a jeho skladbami SorryLove Yourself (na které s JB s Edem paradoxně spolupracoval).

I u nás Ed zatím nikoho na vrchol za poslední čtyři týdny nepustil. Jeho nové desce, jež vyjde 3. března 2017 se proto celosvětově vkládají velké naděje. Hned po vydání alba ÷ se Ed vydává na evropské turné.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.