Úspěšný Xindl X vyráží na turné

Xindl X | foto: Dalibor Konopáč

Nemůže být pochyb o tom, že písničkář Xindl X je v Česku již dávno hvězdou první třídy.  Nyní vyráží na turné, dva koncerty jsou již vyprodané.

Ondřeje Ládka, známého pod uměleckým jménem Xindl X, snad není třeba představovat. Skládá jednu hitovou písničku za druhou a v České republice snad není nikoho, kdo by ho neznal. Svědčí o tom i počet zhlédnutí jeho oficiálních videoklipů na službě YouTube – nyní je jich již více než 120 milionů.

Aktuálně dokončuje práce na dalším videoklipu z desky Kvadratura záchranného kruhu, ovšem sám umělec nechce prozradit, o jakou píseň jde. Nicméně svým fanouškům slibuje, že půjde zase o něco jiného, než na co jsme u něj zvyklí.

Písničkář se rovněž chystá na turné nazvané Nový songy s kapelou a starý fláky s kytarou. Jak již napovídá název, Xindl se předvede jak s kapelou za zády, tak v klasické písničkářské podobě. První dva koncerty v pražském Lucerna Music Baru jsou již vyprodané, ale i nadále jsou k dispozici vstupenky na vystoupení v dalších šesti českých i dvou slovenských městech.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 402 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky