Celebrity pomocí projektu Kroužkujeme osobnosti motivují nevoliče jít k volbám

Milan Cais | Zdroj: facebook.com

Video-projekt Kroužkujeme osobnosti, do něhož se zapojilo a stále zapojuje mnoho známých tváří a významných osobností, má za úkol namotivovat prvovoliče a nevoliče jít k volbám.

Projekt nepodporuje žádnou konkrétní stranu, ani konkrétního politika. Jedná se o vlastní iniciativu aktivistů, kterým není lhostejná budoucnost naší země.

Hudebníci, herci nebo novináři, kteří se do projektu zapojili, si uvědomují, že se jedná o nejdůležitější volby v historii České republiky. Důkazem je také fakt, že se zapojuje mnoho lidí, kteří nikdy neměli s politikou nic společného, nikdy veřejně nepodpořili žádnou politickou stranu a uvědomují si nebezpečí, které nám podle předvolebních průzkumů hrozí.

V současné době lze na YouTube kanálu i facebookové stránce Kroužkujeme osobnosti zhlédnout čtrnáct videí, a to konkrétně od Martina C. Putny, Jana Tuny, Varhana Orchestroviče Bauera, Luďka Staňka, Ladislava Špačka, Jiřího Maryška, Václava Marhoula, Milana Caise, Oldřicha Navrátila, Jana Hrušínského, Kristýny Frejové, Fedora Gála, Ivany Mádrové či Jindřicha Šídla.

Další videa, například od Matěje Rupperta, Janka Rubeše, Kryštofa Michala, Milana Šteindlera, Martina Písaříka a dalších, budou přidávány každý den až do voleb.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.