Nový klip Smrtislava poskládal vtipnou směs známých osobností

Smrtislav | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Herečka, bývalý šéfredaktor bulvárního magazínu a pornstar. Co spolu tihle tři dělají v novém klipu české rockové kapely Smrtislav?

Projekt Pavla Litvaje představuje temnou stránku rocku, která začíná být víc a víc atraktivní. Čtyřčlenná kapela spolu působí již dobré tři roky a se svým debutovým albem Notorickej samotář vystoupila na pár festivalech a společném turné s kamarády z kapely Holden.

Nyní přišli s novým singlem Kondolence a ten si vysloužil i klip, kde je vskutku na co se dívat. Pod taktovkou režisérské dvojice Givinar Kříž a Jordan Haj se přesouváme na venkovní svatbu. Do hlavních rolí byla obsazená zajímavá trojice: Pavel Novotný – ex-šéfredaktor Blesku, hvězda seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě  Vanda Chaloupková a mladá pornoherečka Lady Dee a určitě se to nevyvine směrem, kterým byste očekávali.

Sami se na to mrkněte!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.