Our Last Night chystají pražský hardcorový večer

Our Last Night | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Naposledy se u nás kapela Our Last Night ukázala během loňského Rock for People na hradeckém letišti. Nyní přiveze novou show a dvě předkapely.

Čtyřčlenná skupina, v jejímž středu již od roku 2004 stojí bratři Matt a Trevor Wentworthovi, má na kontě za svých 13 let působení celkem pět studiových desek, z nichž poslední Selective Hearing je na světě od letošního léta. Ač pochází z východu Spojených států, s albem teď poctivě objíždějí i Evropu.

Styl Our Last Night je něco mezi post hardcorem a alternativním rockem. Novější tvorba kapely je o něco více melodická a srozumitelná, než bývala dříve. Zvuk ozvláštňuje i sedmistrunná kytara, které se občas Matt Wentworth chopí.

Na pomoc s koncertováním k sobě vybrali dvě výborné kapely. První je pětičlenná arizonská Blessthefall skupina, jejíž styl se dá považovat za post-hardcore až screamo. Zatím vydala čtyři desky, skoro pořád koncertuje a pracuje na nové hudbě.

Druhým supportem je stále čerstvá britská kapela New Volume, která si však trochu jemnějším rockem také vytváří fanouškovskou základnu. Jejich rok staré debutové album Envy se setkalo s dobrými ohlasy a nyní ho představí i pražskému publiku.

Vstupenky na večer plný pořádné hudby, který proběhne 4. listopadu v pražském MeetFactory, jsou k dostání na pokladně MeetFactory, v sítích GoOut a Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.