Charli XCX oznámila nové album. V listopadu ho představí v pražském Roxy

Charli XCX | Zdroj: facebook.com

Britská popová zpěvačka Charli XCX, která vystoupila v Praze před čtyřmi lety jako předskokanka Katy Perry, přijede do Česka na svůj první sólový koncert. Přiveze rovnou i svou chystanou desku Charli.

Charli XCX už má za sebou leccos. Jako spoluautorka se podílela na nejvýraznějších skladbách současné dekády, včetně hitů I Love It od Icony Pop nebo Fancy od Iggy Azalea, vydala dvě alba, dva mixtapy a její megahity Break The Rules a Boom Clap dobíjeli celou popovou scénu. Nyní odtajnila informace o dlouho očekávané desce a rovnou k tomu oznámila světové turné, které nemine ani Prahu.

Recenze: Billie Eilish si zavařila. Taková debutová deska se bude těžko překonávat

Třetí studiovka ponese jednoduchý název Charli. Vyjde 13. září, bude obsahovat patnáct skladeb a celkem čtrnáct hostů. První singl 1999 vyšel loni ve spolupráci s Troyem Sivanem a s oznámením turné vypustila do světa Charli XCX další novinku Blame It On Your Love. K ní si na feat přizvala americkou zpěvačku Lizzo.

Charli XCX se představí pražskému publiku 14. listopadu v klubu Roxy. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource a v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz